СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ ЗА КРАЈ НА СЕЗОНАТА ЛЕТО 2017 ХАЛКИДИКИ
Грција, ХАЛКИДИКИ

почетна цена од 119 eur

Опис на понудата

СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ ЗА КРАЈ НА СЕЗОНАТА ЛЕТО 2017


ХАЛКИДИКИ

09.09.2017-24.09.2017- 7 ноќи
119 € / Цена по лице со вклучен превоз

KALITEA – Villa ANGELOS 1/4 APP
PEFKOHORI – Villa AGELIKI 1/5 APP
PEFKOHORI – Villa GOLDEN BAY 1/4 APP
POLIHRONO-Vila NEMO 1/2 STD; 1/3 STD
FURKA - Vila MOLOS 1/4 APP
NEA POTIDEA –Vila BROTHERS 1/3 APP; 1/4 APP

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: ХАЛКИДИКИ
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 158 пат/и
  • Огласот е објавен на 04.09.2017 07:33

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад