СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ - ЛЕТО 2017 НЕА ПОТИДЕА -вила ИВА
Грција, NEA POTIDEA

почетна цена од 99 eur

Опис на понудата

СПЕЦИЈАЛНИ СУПЕР ЦЕНИ - ЛЕТО 2017

НЕА ПОТИДЕА -вила ИВА

10.09.2017 - 17.09.2017 - 7 ноќи
99 € / Цена по лице со вклучен превоз во (1/3 + 1/4 +1) дуплекс
295 € / Цена за наем на (1/3 + 1/4 +1) дуплекс

Во цената е вклучено:

– 7 ноќевање во студио или апртман ( минимум 4 особи во апартман)

– Користењето на клима уред и wi-fi е вклучено во цената

– Превоз до избраната дестинација

– Пратител на група и организација на аранжманот

Попусти за деца:

– 0-2год – БЕСПЛАТНО (со двајца возрасни, без седиште во бус и кревет)

– Деца од 02-12 год. – БЕСПЛАТНО доплаќа само превоз 25 евра ( со двајца возрасни)

– Пета и шеста возрасна особа плаќаат само превоз (во апартман)

Напомени:

– Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро=62,00мкд

– Патничко осигурување е задолжително, може да се извади во агенција или во било која осигурителна компанија.

– Важат Општите Услови на патување


Вила Ива – Вилата е лоцирана на само 70м од плажа, апартманисе се дуплекси кои поседуваат две посебни спални соби 1/3 и 1/4, со тераса која гледа на три страни , кујна (комплетно опремена) , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило.

Информации за понудата

  • Категорија: Летување
  • Држава: Грција
  • Локација: NEA POTIDEA
  • Превоз: Автобус
  • Сместување: Приватно сметување
  • Огласот е виден 138 пат/и
  • Огласот е објавен на 06.09.2017 10:44

Пријави неправилност на огласот

Врати се назад Врати се назад